Auto naprawy oraz instalacje gazowe: szybko i fachowo – Nadarzyn | Pruszków

Instalacje gazowe

Firma ARS z Nadarzyna zapewnia kompleksowy montaż oraz serwis instalacji gazowych firmy LandiRenzo oraz Lovato Smart, zarówno w samochodach osobowych, dostawczych jak i terenowych wszystkich marek (np. Land Rover czy Jeep). Oferujemy instalacje do praktycznie każdego rodzaju silnika.

Od 1994r. nasz warsztat samochodowy w Nadarzynie jest autoryzowanym zakładem montażu instalacji gazowych w/w firm. Montujemy tylko instalacje gazowe najwyższej jakości, dbając jednocześnie o estetyczny i solidny montaż.

Nasz warsztat samochodowy posiada wyspecjalizowane urządzenia do kontroli, regulacji oraz serwisowania instalacji gazowych. Cały czas inwestujemy w nowy sprzęt, by mechanika pojazdowa w naszym warsztacie samochodowym mogła być na jak najwyższym poziomie.

Wysoka jakość montażu oraz regularne przeglądy okresowe procentują długim i sprawnym działaniem instalacji gazowej. Datę najbliższego przeglądu zawierać będzie nasza książeczka serwisowa.

Jedną z najczęstszych przyczyn nieprawidłowości w działaniu instalacji gazowych jest zapchanie się filtra gazu. Wymiana filtra gazu oraz ponowna regulacja instalacji gazowej nie są drogie a zapewniają jej poprawną pracę.

Wierzymy, że nasza rzetelność i solidność sprawią, że auto naprawy będą wykonywane tylko wtedy, gdy awarie pojawią się naturalnie. Jeśli chcesz się przekonać, że tak może być, odwiedź nasz Warsztat Samochodowy ARS w Nadarzynie. Zapraszamy serdecznie wszystkich z naszych okolic (Pruszków, Warszawa) oraz tych, którzy cenią profesjonalizm.

Jesteśmy na Google+
Google+