Klimatyzacja samochodowa oraz auto naprawa – Nadarzyn | Pruszków | Warszawa

Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja to urządzenie, które zapewni komfort podróżowania w upale, oraz zabierze wilgoć z szyb samochodu w chłodne dni. Warto zadbać o jej prawidłowe działanie.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom Firma ARS z Nadarzyna oferuje montaż, serwis i naprawę klimatyzacji samochodowej. Zachęcamy do odwiedzin naszego warsztatu samochodowego klientów z okolic Nadarzyna, Pruszkowa czy Warszawy. Pracujemy rzetelnie i solidnie, bo wiemy jak ważny w mechanice pojazdowej jest profesjonalizm.

Dobierzemy odpowiedni klimatyzator do każdego samochodu, zarówno pod względem jakości jak i ceny, zamontujemy go, a potem będziemy dbać o jego bezawaryjną pracę oraz terminowe serwisowanie. Datę najbliższego przeglądu zawierać będzie nasza książeczka serwisowa.

Cały monitoring nad Twoją klimatyzacją samochodową przejmuje nasz warsztat samochodowy z Nadarzyna. Zdecyduj się i powierz nam swój samochód, a udowodnimy, że na klimatyzacji samochodowej znamy się bardzo dobrze.

Często zdarza się tak, że cała naprawa klimatyzacji polega jedynie na uszczelnieniu i napełnieniu układu klimatyzacji samochodowej czynnikiem chłodniczym – co jest niedrogie, a bardzo szybko przywraca komfort jazdy autem.

Nasz warsztat samochodowy w Nadarzynie jest w posiadaniu specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości (w tym testerów obecności czynnika chłodniczego oraz profesjonalnych, automatycznych stacji serwisowych), dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić każdy klimatyzator i sprawić, że cały układ klimatyzacji samochodowej będzie działał bez zarzutu.

Jesteśmy na Google+
Google+