Mechanika Land Rover oraz Jeep kompleksowo – Nadarzyn | Pruszków | Warszawa

Mechanika pojazdowa i elektronika

Firma ARS z siedzibą w Nadarzynie oferuje okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy bieżące samochodów wszystkich marek.

Nasz warsztat samochodowy w ramach auto naprawy zajmuje się między innymi: naprawą silników, głowic, wymianą pasków klinowych, rozrządu, naprawą układów kierowniczych, układów hamulcowych, zawieszeń itp. Prowadzimy również wymianę olejów, płynów chłodniczych, filtrów, przewodów wysokiego napięcia i świec zapłonowych.

Warsztat samochodowy w Nadarzynie prowadzi usługi z zakresu mechaniki pojazdowej (mechanika aut osobowych, mechanika Jeep, Land Rover i in.), diagnostyki komputerowej oraz przeglądów technicznych. W czasie auto naprawy korzystamy z części oryginalnych i zamienników. Zachęcamy do odwiedzin naszego warsztatu samochodowego klientów z Nadarzyna, Pruszkowa, Warszawy i okolic.

W auto naprawach wykorzystujemy wysokiej klasy komputery diagnostyczne firm Gutman oraz G-Scan do samochodów europejskich, japońskich i koreańskich. 

Specjaliści w naszym warsztacie samochodowym są w stanie znaleźć wszystkie usterki w najnowszych modelach samochodów. W ten sposób minimalizujemy koszty i czas auto naprawy. 

Zapraszamy serdecznie do naszej warsztatu samochodowego do Nadarzyna! Obsługujemy klientów z Pruszkowa, Warszawy i wszystkich okolicznych miast! Dołącz do grona zadowolonych ze swego auta!

Jesteśmy na Google+
Google+