Auto naprawę w pełnym zakresie oferuje warsztat samochodowy- Nadarzyn | Pruszków

Witamy na stronie firmy ARS z Nadarzyna.

Od kilkunastu lat działamy jako Warsztat Samochodowy ARS, ale usługi przez nas proponowane nie kończą się jedynie na mechanice pojazdowej. Cały czas inwestujemy w rozwój firmy. Jesteśmy specjalistami w auto naprawach, klimatyzacji samochodowej czy instalacjach gazowych. Wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładkach tematycznych.

Jako nowoczesny warsztat samochodowy zajmujemy się mechaniką pojazdową prawie wszystkich marek. Prowadzimy auto naprawy samochodów dostawczych, osobowych i terenowych (np. mechanika Land Rover, Jeep).

W pracy kierujemy się rzetelnością, wszystkie auto naprawy wykonujemy fachowo.

Mechanika pojazdowa to nasza pasja.

Robimy to, co lubimy i na czym znamy się najlepiej.

Zapraszamy do warsztatu samochodowego ARS w Nadarzynie. Mieścimy się blisko Pruszkowa i Warszawy.

Firma ARS z Nadarzyna istnieje od 1992r. Z biegiem lat nasza oferta rozrasta się sukcesywnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz inwestycjom w zaplecze techniczne, z roku na rok poszerzamy zakres naszej działalności.Obsługujemy klientów z regionów Nadarzyna, Pruszkowa, Warszawy i okolic.

W zakres usług naszego warsztatu samochodowego wchodzi mechanika pojazdowa w zakresie m.in.: mechanika Land Rover, mechanika Jeep, klimatyzacja samochodowa, instalacje gazowe, wymiana opon itd.

W czasie auto naprawy nasz warsztat samochodowy oferuje klientom samochód zastępczy, który z pewnością zmniejszy niedogodności oczekiwania na własne auto.

Doskonale się znamy na mechanice pojazdowej samochodów terenowych! Zajmujemy się mechaniką marek Land Rover, Jeep i innych.

W czasie krótkich napraw zapraszamy do naszego klimatyzowanego biura. Auto naprawa kierowana jest do klientów z Nadarzyna, Pruszkowa, Warszawy i okolic oraz wszystkich, którzy cenią rzetelne warsztaty samochodowe.

 

Obecnie podstawowym profilem działalności warsztatu samochodowego są:

-> Okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne (przy użyciu oryginalnych części w ramach danej marki).

-> Kompleksowy serwis i auto naprawa samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych wszystkich marek (np. Jeep, Land Rover, Suzuki i inne). W ramach w/w usług wystawiamy książeczki serwisowe z wykazem napraw dokonanych wraz z uwagami.

-> Diagnostyka i naprawa elektroniki w/w pojazdach. Posiadamy wysokiej klasy komputery diagnostyczne firmy Gutman oraz G-Scan do samochodów europejskich, japońskich i koreańskich. Niedługo będziemy w posiadaniu kolejnych specjalistycznych narzędzi diagnostycznych, w tym do samochodów angielskich.

-> Montaż, serwis i naprawa klimatyzacji samochodowych, autobusowych oraz chłodni. Klimatyzacjami samochodowymi zajmujemy się od 1995r., wciąż rozwijając nasze zaplecze techniczne. Obecnie jesteśmy w posiadaniu specjalistycznych testerów obecności czynnika chłodniczego oraz profesjonalnych, automatycznych stacji serwisowych.

-> Całościowy montaż i serwis instalacji gazowych firmLandiRenzo oraz Lovato Smart. Od 1994r. jesteśmy autoryzowanym zakładem montażu instalacji gazowych w/w firm.

 

 

Jesteśmy na Google+
Google+